EV TEMİZLİĞİ

 

 

ev_temizligi3BASAMAK HİZMETLER GRUBU evleriniz de, ofisleriniz de, villa ve şirketlerinizde Ev Temizlik Hizmeti sağlamaktadır. Basamak Hiz. Ev Temizlik Şirketi Ev ve Ofis temizliğinin ilkeleri olan Güvenilirlik ve Titizliğe büyük önem vermektedir. Yaklaşık yirmi yılllık geçmişimizde de bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.
Eviniz, Ofisiniz, Villa ve Şirketlerinizde Tavandan Tabana Detaylı Temizlik! Dezenfektanlı Ev Temizliği ve Ofis Temizleme Hizmetleri
ev_temizligi2Basamak Grubu Şirketimiz sizlere hem çevre dostu temizlik malzemeleriyle temizlik yapmakta hem de yaptığı işlerde % 100 garanti vermektedir. Temizlik şirketimiz yıllardır bu sektörde olup işin en sağlıklısını ve en kalitelisini yapmaktadır.İş bilir kaliteli ve yaptığı işin hakkını veren personelleriyle sizlere yardımcı olmaktadır.
ev_temizligi1Ev hanımlarının yaptığı ev temizlik işleri ne kadar güvenilir olsa da şirketimizin sahip olduğu teknolojik ekipmanlara sahip değiller.Ve temizlik malzemelerimiz son derece güvenilirdir. Hiçbir şekilde yan etkisi bulunmaz ve hiçbir zaman alerjik etkileri yoktur.

Departmanlarımıza Ulaşın

Hizmet alanlarımızdaki Müşteri temsilcilerimize hızlıca ulaşın .

Devamı..